Avetica, Moodle Premium Partner

Webinar over dynamische content op 28 januari

Maandelijkse webinar gaan door in 2021

Ook in 2021 gaat Avetica verder met de maandelijkse webinars. Op donderdagochtend 28 januari 2021 om 11.00 uur staat het volgende webinar gepland.
Het thema is: Dynamische content in Moodle LMS  /  Workplace.

Drie niveaus

Aan de hand van standaard functionaliteit én met gebruik van community plugins bekijken we de mogelijkheden om content dynamisch af te stemmen op de lerende. Dit doen we op drie niveaus: 

  1. Dynamische content binnen standaard activiteiten van Moodle
  2. Dynamische content op basis van voorwaarden
  3. Dynamische content door sets van cursussen te maken

Ruimte voor vragen

Centraal bij dit webinar staat dynamische content. Er is echter voldoende ruimte om ook overige vragen van deelnemers te beantwoorden. Dit kan tijdens het webinar of vooraf via de community plugin ‘Hot Questions’ die je kunt vinden in moodle.avetica.academy .

Reserveer datum en tijd

Noteer donderdagochtend 28 januari 2021 om 11.00 uur in je agenda en doe mee via https://moodle.avetica.academy

Hand-click.svg

Moodlemoot 2024

Heb jij je al ingeschreven voor hét Moodle event van het jaar?