Moodle Workplace (9): Voer je organisatiestructuur in
Home » Moodle tips » Moodle Workplace (9): Voer je organisatiestructuur in
Organigram
Moodle Workplace is bedoeld voor het leren in organisaties. En organisaties hebben nu eenmaal verschillende afdelingen en functies. Dus begin maar alvast met het opzoeken van het organigram van je organisatie. Want deze heb je nodig als je de organisatiestructuur gaat invoeren in Moodle Workplace.
Raamwerk van afdelingen en functies
Je begint met het toevoegen van een raamwerk van afdelingen. Een afdeling moet je hier heel breed zien. Denk aan entiteiten, units, locaties en teams. Je mag overigens meerdere raamwerken van afdelingen toevoegen. Zo kan je een raamwerk toevoegen voor de Nederlandse tak van je organisatie en weer een ander raamwerk voor de Belgische tak. Elk tak kan je verder instellen met de locaties en teams die daar weer onder hangen.
Per entiteit, unit, locatie en/of afdeling voeg je op de verschillende lagen een manager toe. En per manager kan je aangeven welke rechten hij/zij heeft. En zo bouw je je organigram na in Moodle Workplace.
Video
Mis geen update van Moodle
Voeg Avetica toe als voorkeursbron in Google en blijf op de hoogte van nieuws over Moodle, LMS en e-learning.
Home » Moodle tips » Moodle Workplace (9): Voer je organisatiestructuur in
Over de auteur
Arnout Vree
Arnout is een echte Moodlelaar met een passie voor digitaal leren. Als oprichter en directeur van Avetica helpt hij organisaties groeien met Moodle. Arnout is leraar geweest en hij staat bekend om zijn pragmatische aanpak en zijn talent om complexe zaken begrijpelijk te maken. Sinds 2005 heeft hij alle Nederlandstalige MoodleMoots bezocht en regelmatig zijn kennis gedeeld. Geen wonder dat zijn familie hem ‘Mister Moodle’ noemt.
Ontdek hoe Moodle Workplace jouw organisatie helpt met slimme oplossingen, maatwerk en efficiënte leertrajecten. Kies ook voor slimmere oplossingen en meer resultaat met minder inspanning.
Wij delen regelmatig tips en nieuwtjes over Moodle. Door jouw e-mailadres hieronder in te vullen, ontvang je direct een e-mail zodat je goed op de hoogte van Moodle blijft.
Voeg je bij 328 andere abonnees
Beheer toestemming
We gebruiken cookies om informatie over je apparaat op te slaan en te raadplegen. Door hiermee akkoord te gaan, kunnen we gegevens zoals je surfgedrag op deze site verwerken. Dit helpt ons om de juiste informatie en kennis over Moodle te tonen. Avetica waarborgt je gegevensbeveiliging met een ISO 27001 certificering en een ISAE 3000 verklaring voor privacy. Geef je geen toestemming of trek je die in, dan blijf je wel toegang houden tot alle informatie over Moodle en onze diensten.
Functioneel
Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt.De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.